CEV kup
Odbojkaši Kaknja poraženi od Budvanske Rivijere
Prvo ime susreta bio je odbojkaš Budve Tapia Santana Henry Omar koji je osvojio 19 poena
10.12.2019. u 21:02

Odbojkaši Kaknja poraženi su u prvom susretu šesnaestine finala CEV kupa od Budvanske Rivijere s 3:1 (16:25, 25:21, 22:25, 12:25).

Crnogorski tim poprilično lagano je poveo s 1:0, a domaći predstavnik uspio je osvojiti tek 16 poena.

Ipak, u drugom setu izabranici Almira Aganovića zaigrali su mnogo bolje, a za to su nagrađeni osvajanjem drugog seta sa 25:21.

I u trećem setu bh. predstavnik pružio je dobar otpor crnogorskom predstavniku, koji u svojim redovima ima nekoliko sjajnih internacionalaca, no na kraju je ekipa Vladimira Vasovića poslije 28 minuta igra povela s 2:1.

Početkom četvrtog seta gosti su bili bolja ekipa u dvorani KSC Kakanj, koja je bila ispunjena do posljednjeg mjesta, te su poveli s 5:1. U nastavku su odbojkaši Budvanske Rivijere i povećavali stečenu prednost i na kraju slavili sa 25:12 za konačnih 3:1.

Prvo ime susreta bio je odbojkaš Budve Tapia Santana Henry Omar koji je osvojio 19 poena, a Blažo Milić je osvojio jedan manje. Najefikasniji u domaćem timu Kaknja bio je Bahrija Zenović s 11 poena.

Revanš-susret na rasporedu je za sedam dana u Mediteranskom sportskom centru Budva.