Engleska
Novo poniženje za Manchester United, Mourinho se hvatao za glavu!
29.09.2018. u 15:21

Fudbaleri Manchester Uniteda još jednom su razočarali svoje navijače. Crveni đavoli doživjeli su treći prvenstveni poraz, a kapitulaciju su potpisali u prvom meču 7. kola na gostovanju kod West Hama - 1:3.

Već na startu utakmice dalo se naslutiti da se izabranicima menadžera Jose Mourinha ne piše dobro.

Već u 5. minuti za 1:0 pogodio je Anderson na asistenciju Zabalete. Do kraja poluvremena Lidelof je autogom u 43. minuti udvostručio prednost Čekićara.

Kako je izgledao United na terenu najbolje potvrđuje slika portugalskog stručnjaka koji se u nevjerici hvatao za glavu! Očito je i Special One shvatio da su mu dani na Old Traffordu odbrojani...

Rashford je u 71. minuti vratio goste u život, ali je tri minute kasnije Marko Arnautović vratio dva gola prednosti West Hamu za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 3:1!