MLS
Nezaustavljivi Zlatan: Ibrahimović sa dva gola spasio LA Galaxy
LA Galaxy je od 6. minute imao igrača manje jer je direktan crveni karton dobio Steres
18.08.2019. u 10:30

Zlatan Ibrahimović jednostavno je nezaustavljiv. Sjajni švedski golgeter jutros je na svoj konto dodao još dva gola.

U domaćem remiju protiv Seattle Soundersa (2:2) korpulentni napadač postigao je oba gola.

Treba naglasiti da je Galaxy od 6. minute imao igrača manje jer je direktan crveni karton dobio Steres. Gosti su to iskoristili i u finišu prvog poluvremena došli u vodstvo golom Ruidiaza (42).

Međutim, tada je na scenu stupio Ibrahimovića. U posljednjim trenucima prvog poluvremena na asistenciju Lletgeta sjajno je glavom loptu zakucao u mrežu.

Nakon 20 minuta igre u drugom poluvremenu Zlatan je sa bijele tačke osigurao prednost svom timu.

Galaxy je bez pobjede ostao u 82. minuti kada je Skjelvik postigao autogol i postavio konačnih 2:2.