Korektor Milana
Nezapamćena serija servisa holandskog reprezentativca
Niz sjajnih servisa koji je počeo kod 2:1 za goste u drugom setu okončan je tek na 10:1,  Nimir je susret završio s ukupno deset odserviranih asova
08.11.2019. u 08:48

Odbojkaši Milana upisali su treću ovosezonsku pobjedu nakon što su u meču četvrtog kola italijaske Serie A trijumfovali na gostovanju kod Ravenne s 3:0 (25:27, 16:25, 20:25).

Prvo ime utakmice bio je igrač gostujućeg sastava Nimir Abdel-Aziz. Holanski reprezentativac i korektor Milana na ovom meču osvojio je 27 poena od ukupno 77, koliko ih je osvojio njegov tim.

Za sjajan poenterski učinak "kriv" je servis koji je na ovom meču odlično služio Nimira.

Na početku drugo seta protivnički trener Marco Bonitta time-outom je pokušao prekinuti niz od tri Nimirova asa, no to nije mnogo pomoglo Bonittinoj Ravenni.

Fantastična serija servisa, kakva se rijetko viđa na odbojkaškim terenima, počela je kod vodstva 2:1 za goste u drugom setu okončana je tek na 10:1, a na kraju vrijedi spomenuti da je Nimir susret završio s ukupno deset odserviranih asova.