La Liga
Ne pomaže ni Solari: Eibar šokirao Kraljeve
Fudbaleri Eibara su u meču 13. kola La Lige deklasirali Real Madrida svladavši ga sa 3:0.
24.11.2018. u 15:41
Eibar

Očito ni dolazak Santiaga Solarija nije mnogo promjenio u redovima Los Blancosa. Naime, fudbaleri Eibara su u meču 13. kola La Lige deklasirali Real Madrida svladavši ga sa 3:0.

Domaći sastav je pobjedom prišao na samo dva boda zaostatka za šestoplasiranom Realu.

Eibar je poveo u 16. minuti pogotkom Escalantea, što je ujedno bio i rezultat prvih 45 minuta.

I dok su svi u nastavku očekivali ofanzivu Kraljeva, poslije samo sedam minuta igre Enrich je udvostručio prednost domaćih fudbalera.

Tu nije bio kraj agoniji aktuelnih prvaka Evrope. Samo pet minuta kasnije Enrich je preuzeo ulogu asistenta, a Kike je pogodio za konačnih 3:0.