Liga prvaka
Ne pomaže ni Senad Lulić: Bayern protutnjao kroz Rim
Fudbaleri minhenskog Bayerna protutnjali su kroz Rim i savladali su Lazio sa 4:1 u prvom meču osmine finala Lige prvaka.
23.02.2021. u 22:53

U drugom večerašnjem meču između Atletico Madrida i Chelseaja zadovoljniji mogu biti gosti iz Londona, koji su slavili sa 1:0.

Bavarci su posao u Italiji završili još u prvom poluvremenu kada su ostvarili prednost od tri gola razlike (0:3), a pogađali su Lewandowski, Musiala i Sane. U drugoj minuti drugog poluvremena Acerbi je postigao autogol za 0:4, a u 49. minuti Correa je smanjio na 1:4.

Laziju nije pomogao ni naš Senad Lulić koji je na teren ušao u 31. minuti umjesto Mucacchija pri rezultatu 0:2.

Atletico Madrid i Chelsea igrali su u Bukureštu. Gosti su bili bolji, ali je Oblak sjajnim intervencijama spašavao svoj tim do 71. minute, kada je Olivier Giroud pogodio za veliko slavlje Plavaca.