Početak i kraj
Nastavljeno fudbalsko prvenstvo Srbije: Crvena zvezda osigurala šampionsku titulu
Fudbalsko prvenstvo Srbije nastavljeno je danas poslije dva i po mjeseca pauze zbog pandemije koronavirusa utakmicom u Beogradu u kojoj je Crvena zveda savladala Rad rezultatom 5:0, čime je osigurala šampionsku titulu, javlja Anadolu Agency (AA).
29.05.2020. u 21:59

Ovo je treća uzastopna titula za crveno-bijele i sveukupno 31. u dosadašnjoj kolekciji.

Golove su postigli Mirko Ivanić u 23. minuti, Srđan Babić u 30, Aleksa Vukanović u 33. i Miloš Degenek u 56. minuti. Drugi gol u utakmici dao je Ivanić u 56. minutu.

Zvezda je večeras gostovala Radu na Banjici na stadionu "Kralj Petar Prvi" pred praznim tribinama.

Kao mjera prevencije širenja koronavirusa, prisustvo navijača nije dozvoljeno do 1. juna, kada će publika moći da gleda utakmice, ali s međusobnim rastojanjem od jedan metar.