NBA play-off
Musa s 12 poena završio sezonu, Dončićeva trica sa zvukom sirene za pobjedu Dallasa
Košarkaši Brooklyn Netsa teški porazom od Toronto Raptorska rezultatom 159:122 okončali su svoj nastup u ovosezonskom play-off.
24.08.2020. u 07:52

Ekipa bh. reprezentativca Džanana Muse u noći s nedjelja na ponedjeljak doživjela je i četvrti poraz u susretu sa aktuelnim prvacima.

U uvjerljivom porazu svog tim Musa je na parketu proveo nešto više od 22 minuta, te ubacio 12 poena i zabilježio jednu asistenciju.

Musin saigrač Caris Levert bio je prvo ime utakmice sa 35 poena, ali ni to nije mnogo pomoglo Mrežicama.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Powell sa 29 i Ibaka sa 27, dok je Siakam ubacio 20.

Sve poene Džanana Muse pogledajte OVDJE.

Partija o kojoj će se pričati sigurno je duel Mavericksa i Clippersa, u kojem je zahvaljujući fantastičnoj partiji Luke Dončića tim iz Dallasa stigao do izjednačenja u ovoj seriji (2:2).

Slovenski košarkaš za skoro 46 minuta ubacio je 43 poena, uhvatio 17 lopti i upisao 13 asistencija, a njegov tim je nakon produžetaka slavio sa 135:133.