FA Cup
Muhamedu Bešiću 90 minuta, Sheffield United pohvalio Zmaja
Jose Mourinho je opet ostao bez pobjede na klupi Tottenhama
05.01.2020. u 17:01

Fudbaleri Sheffield Uniteda plasirali su se u šesnaestinu finala FA Cupa nakon što su sa 2:1 savladali AFC Fylde.

Nakon dugo vremena svih 90 minuta na terenu je proveo naš Muhamed Bešić. A kako je odigrao današnji meč potvrđuje i objava njegovog kluba na Facebooku, u kojoj "tvrde" da je Zmaje kontrolisao utakmice iz veznog reda.

Chelsea se bez većih problema obručanao sa Nottinghamom. Plavi su na Stamford Bridgeu upisali pobjedu s 2:0, a strijelci su bili Hudson-Odoi u šestoj i Barkley u 33. minuti.
Jose Mourinho je opet ostao bez pobjede na klupi Tottenhama. Pijetlovi su gostovali Middlesbroughu gdje su odigrali 1:1 i tako izborili drugi meč. Domaći su vodili golom Fletchera, a za konačnih 1:1 pogodio je Lucas.

Od takmičenja su se oprostio Crystal Palace, a ekipa iz Premiershipa je poražena na svom stadionu od Derbyja s 0:1.