Pripremni mečevi
Mostarski timovi uspješni u generalnim probama, Radnik i Sloboda "bez municije"
Jedni dio bosanskohercegovački premijeligaša danas je odigralo svoje generalne probe pred nastavak fudbalske sezone i našoj zemlji, čiji je početak zakazan za sljedeći vikend.
20.02.2021. u 18:51

Fudbaleri Veleža danas su u kontrolnom meču u Vrapčićima s 1:0 savladali RNK Split. Izabranici Feđe Dudića do pobjede su stigli zahvaljujući golu Ede Vehabovića u 23. minuti.

Zrinjski i Olimpik odigrali u danas dva pripremna susreta. U prvom duelu koji je odigran u Čitluku Plemići su trijumfovali s 2:0, a strijelci za Mostarce bili su Miljan Govedarica (19) i Filip Arežina (54). Druga utakmica istih timova koja se igra Pod Bijelim brijegom pripala je također Zrinjskom s minimalnih 1:0. Pobjednika je odlučio Nemanja Bilbija precizno izvedenim udarcem s bijele tačke u 73. minuti.

U komšijskom duelu između Radnika i Zvijezde 09 nije bilo golova, a identičnim rezultatom je okončan prijateljski meč Slobode i Rudara iz Prijedora.