Finale Kupa BiH
Mostarski derbi bez pobjednika, pogodio i golman Zrinjskog
Prvi meč finala Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu, u kojem su se sastali Mostar Stari Grad i Zrinjski završen je bez pobjednika - 4:4.
28.04.2021. u 19:54

Gradski derbi je odigran u dvorani "Midhat Hujdur-Hujka" u Mostaru, a konačan rezultat postavljen je u posljednjim sekundama meča.

Zrinjski već u prvoj minuti dolazi do prednosti. Adnan Kalajdžić oduzima loptu igračima Mostar SG-a na protivničkoj polovici, kreće sam ka golu i pogađa za 0:1. Marijo Aladžić u devetoj izjednačuje na 1:1.

Novu prednost Zrinjskom donio je Ivan Sušac u 14. minuti, a Bilal Jelić nedugo potom pogađa za 2:2.

Mostar SG treći gol postiže u 28. minuti, preko Vladana Vesića, a za 4:2 strijelac je bio Jovan Lazarević u 30.

Činilo se tada da je pitanje pobjednika riješeno. Međutim, Zrinjski u finišu stiže do izjednačenja. Prvo je gostujući golman Marko Čolak u 38. minuti pogodio nakon kardinalne greške kolege na drugoj strani Stanislava Galića, a konačnih 4:4 postavio je Kalajdžić u 40. minuti iz deseterca.

Revanš će biti odigran 5. maja u dvorani Bijeli brijeg u Mostaru.