Ofanziva prvaka
Moćni Manchester City: Od nula do pet za 18 minuta
Pogotkom za 5:0 u 18. minuti Otamendi je zapečatio sudbinu Watforda  u meč šestog kola Premier lige
21.09.2019. u 16:26

Fudbaleri Manchester Cityja već na samom startu susreta 6. kola engleske Premier lgie naprosto su pregazili Watford.

Izabranici Pepa Guardiole su pokazali svu napadačku moć s kojom raspolažu pa su do 18. minute susreta čak pet puta matirali gostjućeg golmana.

Već u prvoj minuti David Silva je pogodio za 1:0. Samo pet minuta kasnije Aguero je bio siguran s bijele tačke, da bi Mahrez u 12. minuti povisio na 3:0.

U 15. minuti u strijelce se upisao Silva, ovoga puta portugalaski reprezentativac Bernardo Silva, a potom je tri minute poslije Otamendi pogotkom za 5:0 zapečati sudbinu Watforda.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimke golova možete pogledati OVDJE.