Pripremni meč
"Minimalac" Zrinjskog protiv GOŠK-a, u ponedjeljak generalka na Poljudu
Fudbaleri Zrinjskog u pripremnoj utakmici, koja je odigrana večeras na stadionu Pod Bijelim brijegom, s minimalnih 1:0 savladali GOŠK.
10.07.2021. u 22:28

Trener Plemića Sergej Jakirović dao je šansu mlađim igračima zbog čega je Zrinjski imao i oscilacija u igri.

Najveću priliku u prvom dijelu imao je Blaž Bošković u 37. minuti, ali no mreža člana Prve lige FBiH nije se zatresla.

S druge strane, nekoliko šansi je imao i GOŠK, ali prilike su promašili Nižić i Jusufbašić.

Odličnu šansu tim iz Gabele imao je početkom drugog poluvremena, no Hasanović se nije najbolje snašao u duelu jedan na jedan sa golmanom Zrinjskog.

Mostarci su do pobjede stigli u samom finišu susreta, a mrežu gostiju pogodio Antonio Prskalo poslije asistencije Josipa Ćorluke.

U ponedjeljak Zrinjski na stadionu Poljud protiv Hajduka igra posljednji pripremni meč pred početak nove sezone PLBiH.