Kapitenski govor
Messijevi savjeti u tunelu: Ne budimo se*onje i kreteni
Barcelona se plasirala na final eight Lige prvaka, koji se od 12. do 23. augusta igra u Lisabonu.
09.08.2020. u 17:49

Katalonci su u subotu na Nou Campu eliminirali tim Napolija nakon pobjede 3:1 i sa ukupnih 4:2 prošli u narednu rundu.

Na nesreću italijanskog kluba raspoložen je bio Lionel Messi, koji je postigao sjajan drugi gol za Barcelonu, izborio penal za treći.

VEZANI TEKST - Barca i Bayern prošli dalje: Dobili smo najzvučniji par četvrtfinala Lige prvaka

Barca je već na poluvremenu imala 3:1, a Napoliju su trebala dva pogotka da prođe dalje. Toga su bili svjesni i u svlačionici Barcelone.

- Oni će izaći snažno. Ne budimo se*onje. Imamo dva gola prednosti, nemojmo biti kreteni - rekao je Messi u tunelu prije starta drugog poluvremena, pozvavši saigrače da igraju mirno.

Barcelona će u četvrtfinalu odmjeriti snage s Bayernom.