Premier liga
Manchester United "petardom" ispratio Bournemouth
Fudbaleri Manchester Uniteda danas su upisali visoku pobjedu Bournemouthom, kojeg su na Old Traffordu savladali s 5:2.
04.07.2020. u 18:21

Gosti su poveli u 15. minuti majstorskim potezom Stanislasa, koji je smiješnim napravio Maguirea, najskupljeg defanzivca današnjice.

U 29. minuti Greenwood je dodavanje Fernandesa pretvorio u 1:1, da bi šest minuta kasnije Rashford s bijele tačke donio prednost Unitedu.

Anthony Martial je u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena povisio na 3:1.

Još tri gola viđena su u drugom dijelu susreta. U 49. minuti King je s penala smanjio na 3:2.

Greenwood je u 54. minuti povisio na 4:2, da bi pet minuta kasnije konačnih 5:2 postavio Fernandes.

U drugom susretu koji se igrao u isto vrijeme Leicester City je s 3:0 savladao Crystal Palace, dok je ranije danas Brighton slavio s 1:0 u gostima kod Norwicha.

Golove s utakmice Manchester United - Bournemouth pogledajte OVDJE.