Iznenađenje
"Mali" Vaduz šokirao Hodžićev Fehervar
U 100. minuti Vaduz je preko Coulibalyja poveo s 2:1, što je na kraju bio i konačan rezultat koju je ovu ekipu odveo u naredni krug takmičenja
01.08.2019. u 21:52

Fudbaleri Vaduza večeras su pripredili jedno od najvećih iznenađenja u drugom pretkolu Evropske lige u kojem su izbacili mađarski MOL Fehervar, nekadašnji Videoton.

Poslije 90 minuta najbolji tim iz Lihtenštajna imao je prednost od 1:0, do koje je stigao golom Gajića s bijele tačke u 61. minuti utakmice.

Ovaj pogodak anulirao je pobjedu Mađara iz prvog susreta, pa je putnik u treće pretkolo Evropske lige određen u produžecima, u kojima je šansu u redovima Fehervara dobio i bh. napadač Armin Hodžić.

Ipak, u 100. minuti Vaduz je preko Coulibalyja poveo s 2:1, što je na kraju bio i konačan rezultat koju je ovu ekipu odveo u naredni krug takmičenja.