Serie A
Luliću 20 minuta u pobjedi Lazija nad posljednjeplasiranim Crotoneom
Fudbaleri Lazija stigli su do 14. ovosezonske prvenstvene pobjede nakon što su u susretu 27. kola Serie A na Olimpicu s 3:2 savladali Crotone.
12.03.2021. u 17:24

Posljednjeplasirani tim italijanskog šampionata dobro je namuči timski sastav. Nebeskoplavi su poveli golom Milinković-Savića u 14. minute, a gosti su izjednačili preko Simyja u 29. minuti utakmice.

Šest minuta prije kraja prvog dijela Luis Alberto je vratio prednost Laziju, da bi Simy u 50. mninuti s bijele tačke pogodio za 2:2.

Iskusni Senad Lulić je priliku za igru dobio od 70. minute, a njegov tim je do pobjede stigao zahvaljujući golu Caiceda u 84. minuti.

Na kraju vrijedi kazati da je iskusnom bh. fudbaleru današnji nastup bio 360 za Lazio u svim takmičenjima.