Prva liga Slovenije
Ludo poluvrijeme između Olimpije i Domžala obilježili Bosanci
04.11.2018. u 17:05
Senijad Ibričić

Odlično prvo poluvrijeme u susretu 15. kola Prve lige Slovenije odigrali su fudbaleri Olimpije i Domžala.

Do 37. minute navijač na stadionu Stožice vidjeli su čak pet golova. Domaći su poveli u 15. preko nekadašnjeg fudbalera Sarajeva Asmira Suljića, ali samo dvije minute kasnije bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić s bije tačke pogodio je za izjednačenje.

U 28. minuti gosti su stigli do preokreta. Ibričić je uposlio Nicholsona koji pogađa za vodstvo Domžala.

Ni prednost gostiju nije dugo trajala. Kronaveter je u 34. minuti izjednačio na 2:2.

Tačku na ludo prvo poluvrijeme stavio je Melnjak golom u 37. minuti poslije druge asistencije Ibričića na današnjoj utakmici.