Napustio igru
Loše vijesti za Peteva: Džeko zamijenjen zbog povrede
Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko u 66. minuti susreta šesnaestine finala Evropske lige između Rome i Brage zatražio je izmjenu od svog trenera Paula Fonsece.
25.02.2021. u 22:35

Portugalac nije mnogo razmišljao, pa je već u narednoj minuti umjesto Dijamanta na teren poslao 23-godišnjeg španskog napadača Borju Mayorala.

Pet minuta nakon Džekinog izlaska iz igre, Pellegrini je promašio penal za Vučicu, da bi se tri minute kasnije iskupio asistenciju za Pereza za vodstvo domaćih od 2:0.

Džekin izlazak iz igre zbog povrde definitivno ne spada u kategoriju dobrih vijesti za selektora Zmajeva Ivayla Peteva, pogotovo što je do prvog kvalifikacionog meča za Svjetsko prvenstvo protiv Finske ostalo manje od mjesec dana.