1. HNL
Lokomotiva slavila u utakmici koja je prekinuta jučer zbog grmljavine
25.08.2019. u 17:17

Utakmica šesto kola 1. HNL, koju je sinoć prekinuo kvar na reflektorima prouzrokovan grmljavinom, pripala je fudbalerima Lokomotive koji su s 2:1 slavili u gostima kod Intera iz Zaprešića.

Prvi pogodak na susretu koji je prekinut u 38. minuti kod rezultata 0:0 viđen je u 45. minuti, a poveli su gosti Zagreba golom Kastratija.

U nastavku je Mamut zabio za izjednačenje u 68. minuti susreta, no samo tri minute kasnije Soldo je pogodio vlastitu mrežu za konačnih 1:2.

Inter je poslije šest kola bez pobjede i nalazi se na posljednjem mjestu sa svega dva boda, dok je Lokomotiva šesta sa sedam bodova.