Reprezentativac BiH
Krunić sve bolji, bosanski jezik sve popularniji među Rossonerima
Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić konačno je na pravi način iskoristio minutažu koju je dobio kod Stefana Piolija.
23.10.2020. u 11:54

VEZANI TEKST - Krunić i Ibrahimović pričali na bosanskom jeziku, šta mu je rekao Zmaj?

Poslije dobre partije u gradskom derbiju i pobjede nad Interom (2:1), kada je ušao s klupe i promašio jednu dobru priliku, Krunić je od prve minute zaigrao na gostovanju kod Celtica u prvom kolu Evropske lige.

Nakon što je nedavno nakon Derbyja della Madonnina Zlatanu Ibrahimoviću na kritike poslije utakmice odgovorio na bosanskom jeziku sa "nemoj sad", prvjenac u dresu Rossonera proslavio je uz "tako je...".

No, čini se da to nije sve. Uz sve bolje partije bh. reprezentativca, čini se da je i naš jezik sve popularniji među fudbalerima Milana.

Tako je nakon susreta na Celtic Parku Krunićevu objavu na Instagramu komentarisao Hakan Chalhanoglu, i to na bosanskom.

- Brate moj - napisao je turski veznjak uz "srce" na kraju komentara u kojem je označio Krunića.

Na kraju vrijedi napomenuti da je meč na Celtic Parku bio sedmi za Krunića u ovoj sezoni, a na terenu je proveo ukupno 90 minuta. Nadati se da mu je pogodak protiv škotskog velikana bio tek prvi u nizu ove sezone.