Super liga
Kriza se nastavlja: Prosinečki bez pobjede i u šestom susretu na klupi Kayserispora
Kayserispor ni u četvrtom prvenstvenom meču, otkako je na klupu ovog tima sjeo bivši selektor BiH Robert Prosinečki, nije uspio upisati pobjedu.
09.02.2020. u 14:37

U današnjem susretu 21. kola turske Superlige Kayserisport je odigrao 2:2 pred domaćom publikom sa Antalyasporom.

VEZANI TEKST - Iako bez pobjede, rukovodstvo Kayserispora podržalo bivšeg selektora Zmajeva

Ekipa Roberta Prosinečkog povela je u 41. minuti preko Mensaha, koji je bio siguran realizator udarca sa bijele tačke, da bi u sudijskoj nadoknadi prvog dijela Gumus donio izjednačenje gostima.

U prvoj minuti drugog dijela Pedro Henrique je za novo vodstvo Kayserispora, a i Fredy je u 83. minuti pogodio za konačnih 2:2.

Bivšem selektoru Zmajeva je ovo bio šesti meč na klupi Kayserija, četvrti ligaški te je i dalje bez pobjede. U prvenstvu ima dva poraza i dva remija, uz po jedan remi i poraz u Kupu Turske.

Golove s utakmice Kayserispor - Antalyaspor pogledajte OVDJE.