Kvalifikacije za EP
Kosovo vodi u Podgorici: Debakl Srbije, Krstajićevu četu razbili Cigankov, Konopljanka i Yeremčuk!
Golmana Srbije dva puta je za jednu minutu matirao Cigankov
07.06.2019. u 21:23

Fudbalska reprezentacija Ukrajine za manje manje od 100 sekundi razbila je i potopila Srbiju u derbiju 3. kola kvalifkacija za EURO 2020.

Golmana Srbije dva puta je za jednu minutu matirao Cigankov. Prvo je u 26. minuti iskoristio nonšalantnost odbrane i doveo svoj tim u vodstvo.

Slavlje se nije ni stišalo, a već je bilo 2:0. I opet je strijelac bio Cigankov, koji je iskoristio grešku Kolarova i na sjajan način matirao Dmitrovića.

Srbiju je dotukao Konopljanka već u prvoj minuti nastavka. Mreža Dmitrovića zatresla se u 38. sekundi i čini se da je pitanje pobjednika rijšeno...

Debakl srbije potvrdio je Yeremčuk golom u 59. minuti.

Iznenađenjem se može smatrati i rezultat iz Podgorice, gdje Kosovo vodi protiv Crne Gore. Strijelac za goste bio je Rashica u 25. minuti.