Bundesliga
Koln priredio veliko iznenađenje u Dortmundu, Demirović igrao u remiju Freiburga
Aktuelni prvaci Evrope, fudbaleri Bayerna, upisali su sedmu ovosezonsku pobjedu nakon što su u devetom kolu Bundeslige s 3:1 trijumfovali u gostima kod Stuttgarta.
28.11.2020. u 18:14

Domaćin je poveo golom Coulibalyja u 20. minuti, da bi Bavarci do kraja preokrenuli do kraja prvog poluvremena, i to golovima Comana i Lewandowskog. Konačnih 1:3 postavio je Costa pogotkom tri minute prije kraja urakmice.

Veliko iznenađenje priredio je Koln, koji je s 2:1 slavio u gostima kod Borussije Dortmund i tako stigao do prve pobjede u ovoj sezoni Bundeslige.

Bh. reprezentativac Ermedin Demirović igrao je do 58. minute susreta u kojem je njegov Freiburg remizirao u gostima kod Augsburga (1:1), a u sedmoj minuti zaradio je javnu opomenu.

Golove s utakmice Stuttgart - Bayern pogledajte OVDJE.

Golove s utakmice Borussia Dortmund - Koln pogledajte OVDJE.