Trener Barcelone
Koeman objasnio zašto je Pjanić dobio prednost u odnosu na skupo pojačanje
Barcelona je u nedjelju navečer remizirala sa Sevillom, a rezultat na kraju susreta petog kola španske La Lige glasio je 1:1.
05.10.2020. u 11:03

Oba gola pala su u ranoj fazi utakmice. Luuk de Jong je u osmoj minuti doveo u prednost gostujući sastav, da bi samo dvije minute kasnije Barcelona izjednačila preko Philippea Coutinha.

Španski mediji, a pogotovo oni iz Katalonije, već nagađaju kako je Ousmane Dembele, drugo najskuplje pojačanje u historiji Barce, na izlaznim vratima kluba.

Holandski stručnjak Ronald Koeman je nakon utakmice objasnio zašto je odlučio dati priliku igračima koje je uveo u igru, među kojima nije bio Dembele, a dotakao se upravo njega.