Trener Barcelone
Koeman krivca za lošu igru našao u arbitru: Sudija je sebi trebao pokazati crveni karton
Poslije pet odigranih mečeva u španskoj La Ligi Barcelona zauzima tek sedmo mjesto.
24.09.2021. u 12:59

Nakon novog kiksa sinoć u gostima kod Cadiza (0:0) katalonski tim za vodećim Real Madridom, koji ima utakmicu više, kasni sada već velikih sedam bodova.

Nizozemski stručnjak za slabe rezultate svog tima najmanje krivca vidi u sebi. Ovoga puta, za samo jedan bod Barcelone u gostima kod četrnaestoplasiranog Cadiza, okrivio je sudiju.

- Nismo zaslužili izgubiti bodove. Mislim da crveni karton nije postojao - rekao je Koeman nakon još jednog razočaravajućeg nastupa svog tima.

U 65. minuti Frenkie de Jong je isključen poslije drugog žutog kartona u rasponu od svega četiri minute, da bi glavni sudija Carlos del Cerro Grande u sedmoj minuti sudijske nadoknade pokazao crveni karton i samom Koemanu.

- Svi su vidjeli da je na terenu bila druga lopta, osim sudije, on je sam sebi trebao pokazati crveni karton - poručio je Koeman.