Bh. napadač
Kodro nakon ovosezonskog prvjenca: Osvojili smo tri zlatna boda
Povremeni fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine jedan je od najzaslužniji za pobjedu Athletic Bilbaa nad Huescom (2:0).
19.12.2020. u 10:52

VEZANI TEKST - Kodro izborio i realizovao penal, Athletic upisao peti ovosezonski trijumf

Kodro, koji je dobio priliku od 66. minute, u finišu meča izborio je penal, a zatim ga i realizovao u 86. minuti.

Osim toga Pulido je zbog starta nad bh. napadačem zaradio drugi žuti karton, da bi Unai Nunez golom u drugoj minuti sudijske nadoknade postavio konačnih 2:0.

Sin legendarnog Mehe Kodre nije krio zadovoljstvo nakon utakmice u kojoj je njegov tim upisao petu ovosezonsku pobjedu u La Ligi.

- Bio je to vrlo važan meč i osvojili smo tri zlatna boda. Proveo sam mnogo vremena radeći i čekajući svoju šansu. Vrijeme je da uživam u pobjedi - kazao je Kodro nakon utakmice koja mu je bila tek druga u ovoj sezoni.

Inače, napadač Athletica je prije dva mjeseca operisao šaku desne ruke nakon dvostrukog loma koje je zadobio u jednom od prijateljskih mečeva.