La Liga
Kenan Kodro uzdignute glave napušta Madrid
Zatresla se mreža Reala u 43. minuti kada je pogodio Kenan Kodro, ali je gol, opravdano, poništen zbog ofsajda
22.12.2019. u 23:04

Real Madrid nije uspio savladati Athletic Bilbao na Santiago Bernabu u duelu 18. kola španske La Lige. Meč je završen bez pogodaka, a uprkos tome u Madridu je viđena dobra fudbalska predstava.

Doduše, zatresla se mreža Reala u 43. minuti kada je pogodio Kenan Kodro, ali je gol, opravdano, poništen zbog ofsajda.

Real je u ovoj utakmici stvorio značajan broj šansi, ali nije uspio pogoditi mrežu gostiju. Vrijedi istaknuti i da je odbrana Bilbaoa bila na nivou.

Kenan Kodro zamijenjen je u 73. minuti, a večeras je s tribina imao podršku oca Mehe.

Kraljevi drugu utakmicu zaredom nisu uspjeli postići gol, nakon što su i u srijedu protiv Barcelone odigrali 0:0.

Real Madrid je drugi na tabeli sa 37 bodova, dok je Barcelona profitirala od ove utakmice i 2019. godinu završila sa dva boda prednosti.

Athletic Bilbao zauzima sedmo mjesto sa 29 bodova na kontu.