Premier liga
Katastrofa Lampardovog Chelsea na Teatru snova
11.08.2019. u 19:24

Derbi prvog kola engleske Premier lige između Manchester Uniteda i Chelsea pripao je domaćem timu s uvjerljivih 4:0.

Zvanični trenerski debi u najjačem trenerskom rangu Frank Lampard pamtit će po teškom porazu njegovog tima na Teatru snova.

Crveni đavoli poveli su u 18. minuti kada je Rashford sigurno izveo najstrožiju kaznu, što je bio i konačan rezultat u prvom poluvremenu.

Utakmicu su prelomili golovi Martiala u 65. i Rashforda u 67. minuti, da bi rezervista James u 81. minuti postavio konačnih 4:0.

Ranije danas Leicester je odigrao 0:0 sa Wolvesima, dok je Arsenal s 0:1 trijumfovao u gostima kod Newcastlea, a Seada Kolašinca nije bilo u sastavu.