Kup prijateljstva 2021
Juniori Želje u polufinalu, Vojvodinu savladali poslije osam serija penala
Juniori Željezničara plasirali su se u polufinale Kupa prijateljstva koji se održava na Zlatiboru, a omladinci tima sa Grbavice slavili su protiv Vojvodine poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca (8:7).
04.06.2021. u 16:37

Juniori Sarajeva jutros su poraženi od Spartaka, i tako su ostali bez plasmana u polufinale, dok je Dinamo bio bolji od Partizana.

Treći polufinalista je Željezničar, koji je remizirao sa Vojvodinom rezultatom 1:1, ali je nakon osam serija penala prošao dalje.

Željo je poveo već u prvoj minuti pogotkom Križevca, ali je u nastavku pogodio Ivanović i meč je odlučen penalima.

U prvih sedam serija svi fudbaleri su bili i više nego sigurni, a onda je Nikolić šutirao preko gola, da bi Pašić bio siguran za Željezničar, što je omladincima kluba s Grbavice donijelo plasman među četiri najbolje ekipe na turniru.