SEHA liga
Izviđač poražen na gostovanju u Bukureštu
Kod domaćina najraspoloženiji je bio Gabriel Florea s osam golova, dok su u redovima bh. prvaka po osam golova zabili Vasilije Kaluđerević i Josip Čutura
31.10.2018. u 20:46
HRK Izviđač

Rukometaši Izviđača poraženi su na gostovanju kod Steaue 36:32 u susretu 7. kola SEHA lige.

Skauti su odigrali odlično prvo poluvrijeme, otišli na odmor pri vodstvu 19:16, ali su na startu drugog poluvremena potpuno stali.

Domaći su napravili seriju 6:0, preokrenuli tok utakmice i na kraju došli do pobjede 36:32.

Kod domaćina je najraspoloženiji bio Gabriel Florea s osam golova, dok su u redovima bh. prvaka po osam golova zabili Vasilije Kaluđerević i Josip Čutura.

Na tabeli SEHA lige u vođstvu je Zagreb s 18 bodova, Steaua je osvojila 12 bodova, dok je Izviđač posljednji sa samo jednim bodom.

U sljedećem kolu, 8. novembra, Izviđač u Ljubuškom ugošćuje Vojvodinu.