Prijateljski mečevi
Island imao u matu aktuelne svjetske prvake, Španci deklasirali Vels
Osim meča fudbalskih reprezentacija Turske i Bosne i Hercegovine večeras je odigrano još nekoliko zanimljivih prijateljskih susreta
11.10.2018. u 23:01

Fudbalska reprezentacija Islanda u prijateljskom susretu remiziala je sa selekcijom Francuske odigravši 2:2, a Islanđani imaju za čime žaliti s obzirom na to da su do 84. minuti imali dva gola prednosti.

Gosti su poveli golom Bjarnasona u 30. minuti susreta, a stvar bude gora po Trikolore pobrinuo se Arnason, koji je u 58. minuti udvostručio prednost gostiju na Stade de Roudourou u Guingampu.

Autogolom Eyjolfssona Francuzi su uspjeli smanjiti na 1:2. Konačnih 2:2 postavio je Mbappe u 89. minuti susreta sigurno izvedenim udarcem sa bijele tačke.

Vrijedi izdvojiti i pobjedu Španije od 4:1 nad Velsom, kao i trijumf Argentine protiv Iraka rezultatom 4:0.