Serie A
Inter nije na pravi način iskoristio poraz Milana, Gojaku ni minute
Inter, vodeći tim Serie A, nije na pravi način uspio iskoristiti današnji poraz gradskog rivala Milana, a na gostovanju Spezije odigrao je 1:1.
21.04.2021. u 22:43

VEZANI TEKST - Sassuolo iznenadio Milan na San Siru, Rade Krunić zaigrao u finišu

Domaći sastav poveo je pogotkom Fariasa već u 12. minuti, da bi šest minuta prije kraja prvog dijela Perišić pogodio za izjednačenje, što će se na kraju ispostaviti i kao konačan rezultat.

Identičnim ishodom završen je i meč između Bologne i Gojakovog Torina, a bh. reprezentativac je ovaj susret pratio sa klupe za rezerve.

Torinov gradski rival Juventus je poslije preokreta na svom terenu porazio Parmu. Gosti su poeveli preko Brugmana u 25. minuti, ali je golovima Alexa Sandra u 43. i 47. minuti, te De Ligta u 68. tara dama stigla do pobjede.