Prva liga Slovenije
Ibričićeva "Panenka" i dvije asistencije u remiju Olimpije i Domžala, pogodio i Suljić
Bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić s bijele tačke pogodio je za izjednačenje u 17. minuti
04.11.2018. u 18:45
Senijad Ibričić

Odličan meč u 15. kola Prve lige Slovenije odigrali su fudbaleri Olimpije i Domžala, a na kraju je završio remijem uz čak osam pogodaka.

Čak pet golova viđeno je u prvom poluvremenu. Tim iz Ljubljane poveo je u 15. minuti preko nekadašnjeg fudbalera Sarajeva Asmira Suljića, ali samo dvije minute kasnije bivši reprezentativac BiH Senijad Ibričić s bijele tačke pogodio je za izjednačenje. Fantastično je Ibričić izveo "Panenku" protiv koje Ivačič nije imao šanse.

U 28. minuti gosti su stigli do preokreta. Ibričić je uposlio Nicholsona koji pogađa za vodstvo Domžala.

Ni prednost gostiju nije dugo trajala. Kronaveter je u 34. minuti izjednačio na 2:2.

Tačku na ludo prvo poluvrijeme stavio je Melnjak golom u 37. minuti poslije druge asistencije Ibričića na današnjoj utakmici.

Ništa slabija fudbalska predstava nije viđena ni u nastavku. Domžale su u 61. minuti drugim golom Nicholsona stigli do dva gola prednosti, ali su domaći u finišu uspjeli anulirati tu prednost.

Kronaveter je u dva navrata bio siguran s bijele tačke, u 77. i 86. minuti, tako da se derbi završio bez pobjednika.