Gol kola
Ibrahimović glavni konkurent majstoriji bivšeg Zmaja
Nedim Pobrić
03.06.2019. u 15:50

Bivši fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin lijepim golom iz slobodnog udarca dao je značajan doprinos pobjedi Philadelphia Uniona na gostovanju kod Minnesote (2:3).

Efektnim pogotkom iskusni veznjak pogodio je u 44. minuti meča, i tako donio prednost gostima od 1:2.

Gol Medunjanin našao se u izboru za najbolji u protekloj rundi MLS-a, a glavni konkurent mu je Zlatan Ibrahimović i spektakularne "makazice" švedskog napadača bh. korijena u domaćem porazu LA Galaxyja od New England Revolutiona.

Za Harisov pogodak, čiji Union zauzima prvo mjesto u Istočnoj konferenciji, možete glasati OVDJE.