Rumunija
Horor u Bukureštu: Golman nokautirao igrača koji je ostao ležati nepomičan na terenu
24.11.2019. u 20:25

Fudbaleri Steaue poraženi su na domaćem terenu od Astre (1:3) u 17. kolu prvenstva Rumunije.

No, nakon utakmice rezultat je bio u drugom planu, jer su svi pričali o onome što se dogodilo u 80. minuti utakmice.

Domaći su jurili izjednačenje, a u jednom napadu Gnohere je pokušao savladati golmana Lazara. U duelu za loptu, gostujući čuvar mreže umjesto loptu "boksovao" je Gnoherea, koji je pao kao pokošen i ostao je nepomičan ležati na terenu.

Utakmica je odmah prekinuta, a igrači na terenu i navijači hvatali su se za glavu...

Odmah je intervenisala Hitna pomoć, a Gnoherea je na nosilima nakon nekoliko minuta iznesen sa terena uz aplauz sa tribina.