Bundesliga
Hoffenheim slavio nakon preokreta, povreda Bičakčića
Ekipa iz Sinsheima je nakon preokreta pred domaćom publikom savladala Freiburg sa 3:1
01.09.2018. u 17:29
Hoffenheim Freiburg

Fudbaleri Hoffenheima stigli su do prve ovosezonske pobjede u Bundesligi. Ekipa iz Sinsheima je nakon preokreta pred domaćom publikom savladala Freiburg sa 3:1.

Pobjedu TSG-a neće po dobrom pratiti fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermin Bičakčić. Naš defanzivac povrijedio se u 19. minuti, a odmah je zatražio izmjenu nakon što je uputio jedan pas kad naprijed.

Vrijedi kazati da su preokret i trijumf Hoffenheimu donijeli golovi Adama Szalaija u 50. i 63. minuti, nakon što je Dominique Heintz u 36. minuti pogodio za vodstvo gostiju.

Konačnih 3:1 postavio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić u sudijskoj nadoknadi utakmice.