Hoffenheim i dalje bez poraza, Bičakčić bez minutaže

objavljeno: 09.12.2016. u 22:21

Fudbaleri Hoffenheima ni nakon 14. kola Bundeslige ne znaju za poraz. Ovoga puta su izabranici trenera Juliana Nagelsmanna remizirali na gostovanju kod Eintrachta iz Frankfurta, a rezultat je na kraju glasio 0:0.

Osmi ovosezonski remi svog tima fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermin Bičakčić pratio je sa klupe za rezervne igrače.

Gosti iz Sinsheima su u posljednjih osam minuta susreta igrali s igračem više s obzirom na to da je u 82. minuti Amerikanac Timothy Chandler zaradio direktan crveni karton.

Nakon ovoga susreta oba tima su zadržala svoje pozicije. Hoffenheim je ostalo na četvrtom mjestu sa 26 bodova, koliko na petoj poziciji ima i njihov večerašnji protivnik. Hoće li ostati na tim pozicijama i nakon što se kompletira 14. kolo Bundeslige zavisit će od Borussije Dortmund koja gostuje kod Kolna.

Upravo će u sljedećem kolu TSG u Sinsheimu ugostiti Milionere, dok će Eintrascht u goste kod Wolsfburga.