Kup Turske
Hodžić dvostruki strijelac u visokoj pobjedi Kasimpaše
Fudbaleri Kasimpaše visokom pobjedom 5:0 nad Muglasporom plasirali su se u osminu finala Kupa Turske.
15.12.2020. u 16:09

Važan faktor u trijumfu istanbulskog sastava bio je bh. reprezentativac Armin Hodžić koji je postigao dva gola.

Nakon što je Carius u 22. pogodio za 1:0, Hodžić je tri minute kasnije udvostručio prednost domaćina, da bi Dulger u 39. minuti povisio na 3:0.

Devet minuta igre u drugom poluvremenu Hodžiću je bilo dovoljno za novi pogodak, a konačnih 5:0 postavio je Koc u 56. minuti utakmice.

Bosanskohercegovački napadač igrao je do 60. minute susreta kada ga je zamijenio Kulekci, dok je Haris Hajradinović danas odmarao.

Na kraju vrijedi reći da je Hodžić, računajući današnje golove, postigao ukupno pet pogodaka u devet ovosezonskih nastupa za Kasimpašu.