Zmaj "pocrvenio"
Hajduk remizirao Koprivnici, Todorović od heroja do tragičara
Fudbaleri Hajduka remizirali su na gostovanju kod Slaven Belupa u susretu 30. kola 1. HNL, a rezultat je na kraju glasio 1:1.
20.04.2021. u 21:58

Gosti iz Splita za koje su od prve minute zaigrali Nihad Mujakić i Darko Todorović poveli su u devetoj minuti. Bugarin Kristian Dimitrov doveo je Bile u vodstvo.

Splićani prednost imali sve do 65. minute kada je iskusni Ivan Krstanović, nekadašnji napadač Širokog Brijega, pogodio za konačnih 1:1.

Vrijedi istaći da je četiri minute prije izjednačujućeg gola Slaven Belupa Hajduk ostao s deset igrača na terenu nakon što je Darko Todorović dobio direktan crveni karton.

Zmaj je nešto ranije spasio čist pogodak kada je na gol-liniji zaustavio šut Knolla, no poslije flau s leđa nad istim igračem umjesto heroja postao je tragičar.

Susret koji se igrao ranije danas između Šibenika i Gorice završen je identičnim rezultatom kao i večerašnji meč u Koprivnici (1:1).