Prva liga FBiH
GOŠK nastavio pobjednički niz, Igman slavio u Bihaću
Svih osam susreta devetog kola Prve lige FBiH odigrano je danas, a sve utakmice počele su u terminu od 15 sati.
10.10.2021. u 17:02

Fudbaleri GOŠK-a, trenutnog lidera, stigli su do šeste vezena pobjede. Ekipa iz Gabele trijumfovala s 1:0 u gostima kod posljednjeplasirane Mladosti.

Petnaest minuta prije kraja susreta dosuđen je penal za domaći sastav, ali je Bobić odbranio udarac Dedića sa bijele tačke.

Sedam minuta kasnije GOŠK je dobio penal, a Haračić je bio siguran izvođač za 0:1, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

Kantonalcni derbi između Gradine i Bratstva pripao je sastavu iz Srebrenika s 2:1, dok je Goražde na svom terenu bilo bolje od Travnika s 1:0.

Igman je pobjedom u gostima kod Jedinstva zadržao priključak za vodećim GOŠK-om. Tim iz Konjica slavio je protiv oslabljenih Bišćana sa 3:1.