258 minuta bez gola
Golgeterski post Liverpoola grafičari poznatog portala "opisali" na zanimljiv način
Liverpool je u ponedjeljak navečer doživio drugi ovosezonski poraz u Premier ligi, a sastav Jurgena Kloppa izgubio je s 1:0 u gostima kod Southamptona.
05.01.2021. u 15:07

Redsi su poraženi golom Dannyja Ingsa iz druge minute, dok je u 50. minuti glavnom sudiji Kevinu Friendu i njegovim kolegama u VAR sobi promaklo očito igranje rukom u kaznenom prostoru domaćeg tima.

Aktuelni prvaci su već 258 minuta bez postignutog gola u Premier ligi, a grafičari uglednog Bleacher Report potrudili su se da na zanimljiv način "opišu" i prikažu golgeterski post Liverpoola.

Naime, nakon utakmice poznati portal je na svojoj Facebook stranici objavio fotografije fudbalera Redsa, ali je izbrisao sve dijelove njihovih tijela, pa sve izgleda kao da su u opremi Liverpoola igrali duhovi.