Na krilima Zmaja
Gol i asistencija Muhameda Bešića za gostujući trijumf Middlesbrougha
U 49. minuti Zmaj je pogodio za 0:1, a šest minuta kasnije upisao je i asistenciju
19.10.2018. u 22:44

Fudbaleri Middlesborugha slavili su gostujuću pobjedu protiv Shffield Wnedsdayja u prvom meču 13. kola Championshipa.

M'Boro je slavio sa 2:1, a najveće zasluge za trijumf pripadaju našem reprezentativcu Muhamedu Bešiću. Veznjak Zmajeva postigao je jedan, a namjestio drugi gol.

Bešić je mrežu domaćeg tima za 0:1 pogodio u 49. minuti, a šest minuta kasnije bio je nesebičan i iz odlične pozicije odlučio je da asistira za 0:2. Strijelac je bio Assombalonga.

Do kraja meča domaći su tek stigli do počasnog gola, a strijelac je bio Reach u 82. minuti.

Bešiću je ovo bio drugi pogodak ove sezone.

Reprezentativac BiH proglašen je za igrača utakmice, a nagradu je primio odmah nakon utakmice.