Italija
Gojakov Torino protiv Lazija do 95. minute vodio 3:2, na kraju izgubio
Fantastičnu utakmicu danas su u Serie A odigrali Torino i Lazio.
01.11.2020. u 17:09

Na kraju su slavili Rimljani rezultatom 3:4, iako su čak do 95. minute vodili rezultatom 3:2.

VEZANI TEKST - Juventus se mučio protiv Spezije, a onda je ušao Cristiano Ronaldo

Poveo je Lazio preko Pereire u 15. minuti, a domaćem timu preokret su donijeli Bremer golom u 19. i Belotti u 24. minuti.

Milinković-Savić je u 49. minuti vratio stvari na početak, a rezultat se nije mijenjao do 87. minute kada Lukić donosi prednost Torinu (3:2).

Činilo se da će tim Amera Gojaka, koji je sjedio na klupi, upisati tri boda, ali na kraju ostali su praznih ruku.

Utakmica je produžena pet, ali se do posljednjeg zvižduka igralo još deset minuta.

U 93. minuti dosuđen je penal za Lazio uz asistenciju VAR-a koji je u 95. minuti u pogodak pretvorio Immobile. Četiri minute kasnije Caicedo donosi preokret i nevjerovatnu pobjede Nebeskoplavima.