Eliminisali Cluj
Gojak zaboravio na promašeni penal, veliko slavlje u svlačionici Dinama
Fudbaleri zagrebačkog Dinama sinoć su izborili plasman u treće pretkolo Lige prvaka nakon što su poslije boljeg izvođenja penala savladali rumunski Cluj.
27.08.2020. u 07:57

Dinamo je sve do sudijske nadoknade vodio s 2:1, i to s igračem manje, ali je prvak Rumunije uspio u drugoj od četiri minute dodatnog vremena izjednačiti rezultat poslije jedne odlične kontre i tako ovaj susret odvesti u produžetke.

U produžecima se rezultat nije mijenjao, a u "raspucavanju" bolji su bili Zagrepčeni koji su na kraju slavili s ukupnih 8:7. Jedini penal za Modre promašio je strijelac vodećeg gola bh. reprezentativac Amer Gojak, dok su na drugoj strani neprecizni bili Gelofca i Boli.

Gojak je na kraju ipak imao razloga za radost, baš kao i njegove timske kolege. Kako je izgledalo slavlje u svlačionici Dinama pogledajte u nastavku...