Kvalifikacije za EP
Futsal reprezentacija BiH savladala Makedoniju, slijedi gostovanje u Srbiji
Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Sjevernu Makedoniju s 2:1 i tako stigla do prve pobjede u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2022. godine.
28.01.2021. u 19:50

Oba gola za naš tim postigao je Josip Bošković. Prvi put Boškoviće je mrežu Makedonaca zatresao u osmoj minuti, da bi u 17. udvostručio tu prednost.

Imala je Sjeverna Makedonija u 19. minuti priliku da smanji prednost naše selekcije ali Dandan nije uspio realizirati penal, pa su Zmajevi na pauzu otišli s dva gola prednosti

Već u trećoj minuti nastavka Makedonija je smanjila na 2:1 preko Petrovića, no rezultat se do kraja meča nije mijenjao, pa je naša reprezentacija stigla o prvih bodova.

Sljedeću utakmicu izabranici Ive Kreze igraju 3. februara protiv Srbije u u Novom Sadu.