Prvo pretkolo
Fudbaler rođen u Srebrenici postigao jedan od ljepših golova u uzvratnim mečevima Evropske lige
19.07.2019. u 10:09

Kazahstanski Ordabasy sinoć je s 2:0 trijumfovao u gosdtima kod Torpedo Kutaisija i tako s ukupnih 3:0 izborio plasman u drugo rpetkolo Evropske lige.

Kazahstanski predstavnik pitanje pobjednika u revanšu riješio je tek u finišu utakmice, i to golovima Mirzada Mehanovića i Ziguya Badibanga.

Posebno lijep je bio prvi pogodak koji je u 81. minuti postigao bh. internacionalac, samo devet minuta akon što je ušao u igru.

Prije dolaska u Ordabasy Mehanović je nosio dres Zlina, Jabloneca, Vardnsdorfa, Mlade Boleslave, Podbrezove i Kolina.