Liga nacija
Francuska slavila u reprizi finala SP-a, remi Turske i Srbije
Od selekcija iz regiona večeras su zanimljive utakmice u četvrtom kolu Lige nacija odigrale Hrvatska i Srbija.
14.10.2020. u 23:49

U grupi 3 Lige A na zagrebačkom Maksimiru odigrana je repriza finala Svjetskog prvenstva 2018. godine između Vatrenih i Francuske, a i ovoga puta slavili su "galski pijetlovi". Francuze je u vodstvo doveo Antoine Griezmann već u osmoj, da bi Nikola Vlašić poravnao rezultat u 65. minuti. Pobjedu gostima donio je Kilyan Mbappe pogotkom u 79. minuti.

Sjajnu utakmicu na stadionu Turk Telekom u Istanbulu u grupi 3 Lige B odigrali su Turska i Srbija. Na kraju nije bilo pobjednika, jer je susret završen rezultatom 2:2. Srbijanci su bili blizu pobjede, nakon što su golovima Sergeja Milinkovića-Savića u 22. i Aleksandra Mitrovića iz penala u 49. minuti poveli 2:0. No, Turci se nakon toga bude i pogocima Hakana Calhanoglua u 57. i Ozana Tufana u 76. minuti stižu do izjednačenja.