Portugalski stručnjak
Fonseca nakon Atalante dao zanimljiv komentar o dvojcu Džeko - Mayoral
U meču 32. kola italijanske Serie A bodove su na Olimpicu podijelili Roma i Atalanta, a rezultat je nakon posljednjeg sudijskog zvižduka glasio 1:1.
22.04.2021. u 21:48

VEZANI TEKST - Džekina Roma sve dalje od Evrope, Atalanti bod na Olimpicu

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko odigrao je cijelu utakmicu, a u posljednjih pet minuta podrška u vrhu napada bio mu je i Borja Mayoral.

Vučica se i danas mučila. Kako je ta patnja izgledala najbolje oslikava statistički podatak koji kaže da je do 65. minute omjer u udarcima u okviru gola bio 0-9!

Nakon susreta u kojem je njegov tim ostao bez dva važna boda kako bi se približio Atalanti, Juventusu i Milanu, koji se nalaze na mjestima koja sljedeće sezone donose mjesto u Ligi prvaka, Paulo Fonseca se još jednom dotakao mogućnosti da Džeko i Mayoral igraju u tandemu.

- To smo već pokušali i nismo dobili nikakav rezultat. Tim nije spreman igrati sa dva klasična napadača i iskreno nije mi se to svidjelo - kazao je Fonseca nakon utakmice.