Golovi na Koševu
Erić savladan nakon 530 minuta, Jovović brzo izjednačio
25.11.2018. u 15:20

Fudbaleri Sarajeva od 15. mnute susreta 18. kola PLBiH vode s 1:0 protiv Zvijezde 09. Strijelac za ekipu Husrefa Musemića bio je Benjamin Tatar poslije odlične asistencije kapitena Krstea Velkoskog.

Za Tatara je ovo bio osmi prvenstveni pogodak, koji je izjednačio na listi najboljih klupskih strijelaca u ovoj sezoni sa Mersudinom Ahmetovićem.

Tatar je tako prvi fudbaler koji je savladao Filipa Erića, golmana Zvijezde 09, poslije 530 minuta.

Ipak, da se gosti na Koševo nisu došli braniti potvrdili su u 21. minuti, kada je Jovović pogodio za izjednačenje rezultata.